+420 721 199 106 , +420 721 233 330

Pneuservis

Stejně jako převážná část servisních úkonů týkajících se libovolných typů vozidel, i pneuservis hraje velkou a důležitou roli při údržbě toho Vašeho. Pokud se tedy věnuje pečlivá a pravidelná pozornost i této složce, je dosaženo nejen maximálního výkonu, ale i neoddiskutovatelně důležitému aspektu bezpečí. V rámci pneuservisu vycházíme z několikaleté praxe, během které jsme uplatnili své služby v mnoha situacích a a nabrali řadu zkušeností. Po celou dobu i nyní se můžete setkat z naší strany s čistě profesionálním přístupem, kvalitně odvedenou prací a rovněž se seriózním jednáním.

  • Prodej pneumatik
  • Prodej ALU disků
  • Opravy
  • Likvidace pneumatik
  • Sezónní uskladnění pneumatik

Prodej pneumatik

Prodáváme nové, použité a protektorované pneumatiky značek Hankook, Nokian Tyres, Michelin, Good Year, Dunlop, Pirelli, Sava, Kormoran, Barum, Continental, Kingstar a dalších několika značek. Výjimkou tedy není ani speciální typ odolnějších pneumatik RFT. Jelikož je typů více a ne  všechny se vyskytují na naší pobočce, doporučujeme raději pobočku předem telefonicky kontaktovat, abychom případné potřebné kusy stihli včas objednat.

Prodej ALU disků

Prodáváme několik značek ALU disků, které je možné na přání objednat. Disky, stejně jako pneumatiky, na místě nainstalujeme.

Opravy

Pokud pneumatiky či disky trpí opravou, která nijak fatálně nenarušuje jejich celkový stav a funkčnost, obvykle v krátkém časovém měřítku jsme schopni je opravit. Nahušťujeme pneumatiky inertním plynem – speciální směsí, která je prevencí proti praskání jejich stěn a také proti vznícení.

Likvidace pneumatik

Likvidaci nefunkčních pneumatik provádíme ekologickým způsobem. A sice tak, že jsou následně zpracovány do čistého granulátu a připravené k dalšímu využití. Nedochází díky tomu k jejich vyhození, a tento postup je tím pádem o něco šetrnější vůči přírodě.

Sezónní uskladnění pneumatik

Pokud nevíte, jak naložit se zimními či letními pneumatikami – tedy nemáte doma dostatek místa pro jejich skladování, je možné je na dohodnutý čas nechat v našem skladu. Provedeme i drobné ošetření, aby v daných podmínkách neztrácely na své kvalitě a mohli jsme Vám je tak vrátit stejně jako předtím.

Pneuservis Mráz

ADRESA:
Zápy, Zápy 253,
PSČ 250 01

Tel:
+420 721 199 106
+420 721 233 330

Email:
info@pneu-mraz.cz